Pouze originální zboží

Pouze originální zboží Parfémy, které si u nás můžete zakoupit pocházejí výhradně od dodavatelů certifikovaných výrobců. Toto zaručuje, že doručené zboží bude vždy originál v bezchybné kvalitě. Parfémy z naší nabídky pocházejí od stejných dodavatelů od kterých jsou i parfémy v kamenných prodejnách.

Koupit parfém na internetu je jednoduché a bezpečné

I parfém je běžný výrobek
Je třeba si uvědomit, že i parfém je výrobek jako jakýkoli jiný a může se u něj objevit vada rovněž jako u jiných produktech. Mezi nejčastěji se vyskytující vady patří problémy s rozprašovačem, kdy nestříká vůni tak, jak by měl. Druhou nejčastější vadou je "netěsnost", kdy se do parfému dostane vzduch a vůně, lidově řečeno, zvětrá. Taková vůně pak voní jinak, jak by měla a zákazník může mít pocit, že vůně není originální nebo je méně kvalitní.
Mezi méně časté problémy patří např. i změna zabarvení. Při výrobě parfémů se používají speciální barviva, které mohou barvu měnit. Typické je to pro vůně značky Thierry Mugler. Výrobce o tomto problému ví, ale žádnou změnu v procesu výroby zatím neučinil.

Reformulace složení parfémů
Jedním z důvodů, proč mohou dva stejné parfémy vonět jinak je tzv. reformulace. O co jde? Někdy výrobce upraví složení vůně a nedá o tom nikomu vědět - ani distributorem, ani prodejcům, ani zákazníkům. Parfém je nadále prodávaný ve stejném obalu, se stejným názvem, ale vůně je kvůli pozměněnému složení mírně odlišná. Stát se může i to, že v oběhu prodeje jsou najednou obě verze, vy si vůni koupíte a ta bude vonět jinak než ta, kterou jste si teprve nedávno kupovali. Nejde přitom o vadu.

Jedna vůně z různých koutů světa
V určitých případech může být odlišnost parfémů způsobena tím, že výrobci své produkty vyrábějí specificky pro různé trhy, a vůně je někdy odlišná. Parfém může mít mírně odlišné složení podle toho zda je určen pro Evropu, arabské země nebo Ameriku. Flakon vypadá totožně, název je stejný, ale vůně může být trochu odlišná.

Svět parfémů je krásně voňavý a Vy si můžete díky internetovým prodejcem vybrat z tisíce vůní z celého světa. Komfortně z domova, kdykoliv se Vám zachce a za ceny, které jsou více než příjemné. Nakupování parfémů na internetu je navíc nejen bezpečné, ale i jednodušší než kdykoliv předtím.

ZDROJ: http://blog.pricemania.sk/nakupujeme-online/25-kupit-parfum-na-internete-je-jednoduche-a-bezpecne