Gucci Gucci by Gucci Toaletní voda - Tester, 75ml

Toaletní vody - Tester

  • Značka: Gucci
  • Dostupnost: skladem (Odešleme 16.07.2024)
Vyber si variant

1852 Kč

Popis

Gucci By Gucci je smyslná, šarmantní a bohatá vůně pro elegantní ženy. Dokonale propojuje legendu a nadčasovost. Sofistikovaně v sobě přináší vůni současné moderní doby s lehkým závanem retro stylu. Originální flakon vůně je ozdobený zlatým koňským udidlem kolem uzávěru. Parfém By Gucci je navržen pro sebejistou, nebojácnou, elegantní a vášnivou ženu. Hlavu vůně tvoří sladká hruška, heřmánek, jedinečné guave a charismatický kouřový podtón. V srdci vůně se nachází křehké květy tiaré, roztančená konvalinka a aromatické květy pomerančovníků. Smyslný základ tvoří drahocenné pižmo, exotické pačuli a požitkářský medový nádech. Lehce dekadentní parfém Gucci se hodí pro denní i večerní nošení do společnosti. Dámská vůně Gucci By Gucci bude vždy perfektním doplňkem vaší elegance a ženskosti.


Co je tester?
Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Občas na něm bývá nálepka s textem Tester, případně Demonstration. Vůně je ovšem zcela shodná s klasickým balením a není tedy ani silnější, ani slabší.
Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

  • pohlaví: ženy
  • Značka: Gucci
  • Složka vůně - hlava: kouřový podtón, guave, heřmánek, hruška
  • Složka vůně - základ: medový nádech, pižmo, pačuli
  • Složka vůně - srdce: květy pomerančovníku, konvalinka, květy tiaré

Gucci, kterou založil Guccio Gucci, je považována za jednu z nejznámějších luxusních značek na světě. Začátek úspěchu byl v roce 1921, kdy Guccio otevřel první obchod Gucci ve Florencii. Eklektické, moderní, romantické – produkty Gucci představují vrchol italského řemeslného zpracování a jsou nepřekonatelné pro svoji kvalitu a smysl pro detail.