Burberry Weekend for Men Toaletní voda - Tester, 100ml

Toaletní vody - Tester

  • Značka: Burberry
  • Dostupnost: skladem (Odešleme 16.07.2024)
Vyber si variant

674 Kč

Popis

Burberry Weekend for Men toaletní voda je sladší, zelená a svěží vůně. Pojďte zapomenout na starosti všedního dne a dopřejte si krásný a klidný víkend někde v tichém koutu venkova. Relaxujte a načerpejte síly spolu s tímto parfémem, který vás doslova nabije energií. Zároveň je velmi jemný, jako vůně čisté přírody. Svrchní tóny pánské toaletní vody Burrberry Wekeend obsahují esence bergamotu a citronu. V srdci je místo pro tóny medu a břečťanových listů. Základ dotváří esence santalového dřeva a pižma. Parfém je určen pro všednodenní použití. V jarním i letním období vás příjemně ochladí, osvěží a dodá vám potřebnou energii. Zamilují si ji všichni muži, kteří rádi podnikají víkendy daleko od ruchu velkoměsta. Objednejte si Burberry Wekeend pánskou toaletní vodu a užijte si tuhle hodně zelenou a svěží vůni. Je tak svěží, jako byste se dotkli bosou nohou čerstvě posečené trávy. Opravdové potěšení z nového dne. Na trh byla uvedena v roce 1997 a stala se velmi oblíbeným parfémem mnoha mužů po celém světě. Staňte se mužem smyslným, který neujde pozornosti žádné ženy.


Co je tester?
Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Občas na něm bývá nálepka s textem Tester, případně Demonstration. Vůně je ovšem zcela shodná s klasickým balením a není tedy ani silnější, ani slabší.
Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

  • pohlaví: muži
  • Značka: Burberry
  • Složka vůně - hlava: meloun, citron, mandarinka, ananas, bergamot
  • Složka vůně - základ: med, santalové dřevo, ambra, pižmo
  • Složka vůně - srdce: mech, břečťan, med

Burberry je britská společnost vyrábějící oblečení, doplňky a parfémy. Značku založil v roce 1856 Thomas Burberry. Burberry, spojuje v sobě nadčasovou eleganci, dokonalý vkus, styl a nejvyšší kvalitu. Královna Alžběta II. a velšský princ Charles si Burberry vybrali jako dvorního dodavatele oděvů a doplňků. Ve světě módy i parfémů dnes ztělesňuje nadčasovou eleganci, vytříbený styl a odkaz na tradice.